stres

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące gry.

stres

Postprzez sowa-genowefa » 29 sty 2015, o 21:35

Hej. Gram od dzisiaj. Zacząłem od treningu i zdobywania popularności poprzez wywiady, autograf. Problem w tym, że stres mi skoczył na 100%. Z tego co widzę można zbić ten wysoki poziom poprzez pobyt w uzdrowisku, ale to kosztuje 50 tys! czy istnieje inny sposób na obniżenie stresu? np. podczas godzin, kiedy nie jestem aktywny na koncie np. noc, ten parametr może się zmniejszyć?
sowa-genowefa
Gracz
Gracz

Re: stres

Postprzez bogdan1978 » 3 lut 2015, o 16:30

Witam .
Stres można obniżać tak jak piszesz w uzdrowisku - koszt 5 tys. nie jak piszesz 50 tys. :) . Po kilku tygodniach gry nie będzie dla Ciebie to żaden wydatek - kasy będziesz miał nadmiar .
2gim sposobem aczkolwiek nie pewnym bo losowym jest zbicie o kilka kilkanaście procent stresu podczas spotkania z kibicami w opcji " pokaż się " - tylko że tam możesz wylosować albo zbicie stresu , albo bony albo pkt pg albo kasę - czyli jest to loteria.
Tak więc najefektywniejsze jest uzdrowisko .
bogdan1978
Gracz
Gracz

Re: stres

Postprzez sowa-genowefa » 3 lut 2015, o 20:55

Dzięki za wskazówki bogdan1978 :-)
Tak, tak wiem, 5 tys. a nie 50 ... zero na końcu przez przypadek. Minęło parę dni, spoko trenuję i poznaję grę coraz bardziej. Pewnie zostanę tu dłużej :-)
sowa-genowefa
Gracz
Gracz

Powrót do Pytania